• Főoldal
  • Rólunk
    • Névadónk
    • Iskolánk története
    • Infrastruktúránk
    • Osztályaink
    • Szaktermeink
      • Biológia
      • Kémia
      • Informatika
    • Fejlesztő kabinet
    • Logopédia
    • Pszichológiai kabinet
    • Könyvtár
    • Tornaterem
    • Iskolakert
  • Munkatársaink
    • Pedagógusok
    • Adminisztratív személyzet
    • Kisegítő személyzet
    • Vezetőtanács
    • Szülőbizottság
    • Diáktanács
  • Oktatási kínálat
    • Kerettanterv
    • Választott tantárgyak
    • Körzet
    • Beiskolázási terv
  • Események
    • Versenyek
    • Rendezvények
    • Projektek
    • Testvérkapcsolat
  • Büszkeségeink
    • Aranykönyv
    • Eredményeink
  • Médiahírek
  • Elérhetőségek
  • Magyar
  • Română (România)
  • TANÉVSZERKEZET
  • ÓRAREND
  • FOGADÓÓRÁK
  • BELSŐ RENDSZABÁLYZAT
  • TERVEK
  • BESZÁMOLÓK
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS
  • EGYESÜLETÜNK
  • NAPLO

2021 okt.14-én nagy élményben volt részük iskolánk 8.osztályos tanulóinak. Egy véletlen beszélgetés kapcsán, meghívásunkra isolánkba látogatott a fiatalok egyik kedvenc magyarországi dj-je Győrffy Márton, DJ JAURI -aki egy érdekes, interaktív előadást tartott a dj szakma előnyeiről és hátrányairól diákjaink legnagyobb örömére! Köszönjük neki az együtt töltött értékes időt!

2022 október 11-én zajlott az a mozgalom, amire majdnem egy hónapot készültünk. A nevezetes napon 10 képviselő rajtolt és a Zetelaki Víztározóig tekertek. Az önkéntes fotós annyira a nyomukban járt, hogy sokat út közben nem tudtak pihenni. A 20 km távot derekasan teljesítették, tehát elérték céljukat. 

Bővebben...

2022 október 10-13 között iskolánk 5 osztálycsoportja ( IV A és B, V A és B, VI.B) részt vett az ivói mesés környezetben működtetett Erzsébet- táborban.

Bővebben...

Megjött az ősz. Berobbant az ő kellemes, lágy, sárgás- narancssárgás színeivel.

Bővebben...

ELEK APÓ HAGYATÉKA Regionális Szimpózium témája a személyiségfejlesztés volt, amely célja egy magyar nyelvű módszertani-tudományos gyűjtemény létrehozása. A szimpózium arra ösztönzi a pedagógusokat, hogy minél több innovatív módszert használjanak a tanítási – tanulási folyamat során az online és offline térben, ezáltal is hatékonyabbá téve munkájukat és a gyerekek tanul

Bővebben...

A Tanügyminisztérium és az ,,UNIFERO" egyesület versenyfelhívása kulturális örökségünk és az oktatás kapcsolatának elmélyítését szorgalmazza. Iskolánk tanulója Mátyus Boróka IV.A. osztályos tanuló országos III. díjban részesült.

Gratulálunk Borókának és tanítónőjének Nagy Enikőnek!

A SNAC vagyis a Nemzeti Közösségi Cselekvési Stratégia által meghirdetett versenyeken a tanulókat arra ösztönzik, hogy érzékenyebben forduljanak a speciális igényekkel élő tanulókhoz, de a közösségért való tevékenységre is buzdít.  Két versenyfelhívás volt a fent említett témakörökben, amelyre a IV. A. osztály tanulói is beneveztek.

Bővebben...

Iskolánk csapata harmadszorra fut neki a FussNeki adománygyűjtő program keretén belül. Aki követi iskolánk életét, láthatja megvalósításainkat.

Bővebben...

Immár hagyománnyá kezd válni az őszi ,,Sportválasztó''. A hívásnak eleget téve iskolánk osztályai ellátogattak a városi sportpályán megtartott sportbörzére, ahol 20 féle sportágat próbálhattak ki, ismerhettek meg.

Bővebben...

Első iskolai héten, szeptember 7-én tervbe vettük a szokásos őszi, kerekerdei kirándulásunkat. El is indult vidáman a népes iskolacsapatunk a domboldalra, ahol érkezés után röpke játékra és egy kis falatozásra jutott idő.

Alig kezdték sütni a gyermekek nyárson a pillecukorkát és szalonnát, a fák mögül sötét felhők bukkantak elő és kezdetben csendesen majd egyre bővebben esni kezdett az eső. Így vetélkedő és sportjátékok helyett hosszú sorban érkeztek a szülők autói, hogy visszamenekítsék a gyermekeket az iskolába. Megáztunk, mint a duda! Vélemény szerint még így is szuper nap volt!

Szeptember 5-én, az iskola hátsó udvarán összegyűltek az iskola ,,lakói'', hogy új tanévet nyissanak. Gábos Anna igazgató így köszöntötte az egybegyűlteket:

,,Szeptember ötödikére esett az idei iskolakezdés,

Így néhány nappal rövidebb a vakációs pihenés,

Ma kénytelen-kelletlen korán kellett kelni,

Strandpapucs helyett cipőt kellett húzni.

 

Az iskolás pólót ki kellett vasalni,

Az iskolástáskát is le kellett porolni.

Simára fésülve útra kellett kelni,

A ceruzakapun lassan át kellett lépni.

Bővebben...

Szeptember 5-én, hérfőn tartjuk a 2022-2023-as tanév ünnepélyes megnyitóját. Reggel 9 órától gyülekezünk a hátsó udvaron, szívesen látjuk a tanulók hozzatartozóit is! Ezt követően egy osztályfőnöki órán vesznek részt a diákok. Eredményes tanévet kívánunk mindenkinek!

Nem csak a 2021-2022-es tanévnek van vége, hanem végzős nyolcadikosaink elemi/gimnáziumi tanulmányainak is. Következik a középiskolai megpróbáltatás, egy magasabb lépcsőfok, egy nagyobb kihívás. Búcsúznak tőlük tanáraik, osztályfőnökeik: Circeanu Claudia és Kecseti Csaba valamint iskolatársaik. Kívánunk eredményes továbbtanulást!

Itt keresd őket...

 

Forró napok következnek. Június 14, 16, 17-én végzős diákjaink abszolváló vizsgája következik románból, matematikából és magyarból. Kívánunk szerencsét, lélekjelenlétet, pontosságot, éleslátást. Kívánunk könnyű tételsort! Sikert!

  1. TANÉVZÁRÓ 2022
  2. EGRI HATÁRTALAN TALÁLKOZÁS
  3. ÁLLATKERTI KIRÁNDULÁS
  4. BALLAGÁS 2022

13. oldal / 25

ElsőElőző891011121314151617KövetkezőUtolsó

FŐOLDAL | KAPCSOLAT