FUSS NEKI HARMADSZORRA

Iskolánk csapata harmadszorra fut neki a FussNeki adománygyűjtő program keretén belül. Aki követi iskolánk életét, láthatja megvalósításainkat.

Az előző két futam termékei szépítik iskolánk udvarát. Hála érte az akkori adományozóknak! Ez alkalommal a készülő sporttermünk felszerelését szeretnénk gazdagítani, amit mindannyian fogunk használni. Máris drukkolok: a teqball asztalnál hogyan lőjjem vissza a lábdát, ha nem szabad használni sem kezet, sem lábat? Tíz kerékpáros és egy lesifotós egy októberi napon ezért a nemes célért fog tekerni. Akinek tetszik a törekvésünk, keressen meg a https://udvarhely.fussneki.ro/szervezetek/2/ oldalon és adományozzon szíve szerint egy kicsikét! Mert csak a tekeréssel nem vehetünk semmit...Együtt viszont hegyeket dönthetünk meg- mint eddig! Köszönet minden támogatónak!