TERRA FÖLDRAJZVERSENYT SZERVEZTÜNK!!!

Március 24-én került sor a Terra földrajzverseny megyei szakaszára az iskolánkban. A közel 170 diák, a megye 32 iskolájából, három korosztályban mérettette meg magát. (V. osztály 56 diák, VI. osztály 61 diák, VII. osztály 49 diák)

Iskolánkból minden évfolyam részt vett:

V. osztály

Farkas Ágnes

Bodrogi Hanna

Márton Csaba

Csáki Fruzsina

VI. osztály

Antal Balázs

Kádár Nóra

Ozsváth Péter

Pápai Gergő

VII. osztály

Sebestyén Mihály

Tankó Orsolya

László-Gruer Ákos

 

Dicséretben részesült:

Márton Csaba V. osztály (IV. helyezés)

Ozsváth Péter VI. osztály (V. helyezés)

Sebestyén Mihály VII. osztály (VII. helyezés)

További sikereket kívánok a földrajz iránt érdeklődő diákoknak, a helyezetteknek külön gratulálok.

Külön szeretném megköszönni azon kollégáimnak a segítséget, akik nagyban hozzájárultak a verseny zökkenőmentes lebonyolításához. Valamint a Mini Erdélypark vezetőségének a támogatást, akik biztosították a gyerekek hasznos időtöltését a javítás ideje alatt.

 

Nagy Endre

földrajztanár