Green-Game környezetvédelmi vetélkedő

 

Iskolánk több diákja vett részt az Udvarhelyi Fiatal Fórum által általános iskoláknak szervezett vetélkedőn, melynek fő témája a környezettudatosság volt.

A háromfős csapatok három online forduló feladatai során bizonyíthatták rátermettségüket, kreativitásukat. Többek között volt geocaching, videóvágás, természetfotózás és kvízjátékok különböző témakörökben. Maga a vetélkedő október első három hétvégéjén zajlott majd következett október 29-én az eredményhirdetés. Tanulóink ügyeskedtek, számtalan új tapasztalattal és értékes nyereményekkel lettek gazdagabbak. Hálásan köszönjük az UFF-nak a szervezést és a lehetőséget!

 1- helyezett: Ankano – Kiss Klaudia, Nagy Anita, Sándor Nóra (8.A. osztály)

2- helyezett: Nature Boys – Lukács Ákos, Rotaru Dávid, Bogos Dávid (8.A. osztály)

3-helyezett: A dzsungel királynői – Toth-Schmidt Orsolya, Lázár Lilla, Bakk Zsanett (5. osztály)

végezetül:

  1. helyezett: Green Randonauts – Barabás Márk, Csont Kelemen Mátyás, Kiss Tamás (8.B. osztály)

         Nagy gratula a zöld harcosoknak!