Előkészítőseink csoportosítása

Az Előkészítős diákok osztályokba való besorolása ÁBC sorrendben történt. A módozatot a 921/25.02.2020 Hargita megyei Tanfelügyelőség Procedúrájának  8.5.1. bekezdése szabta meg.

Iskolánkba 78 kisdiák iratkozott. Első mozzanatként a három testvérpár  osztódott az A,B,C osztályokba.

A többi gyermek ábécé sorrendet követve sorolódott be valamelyik osztályba.

A gyermekek osztályokba való szétosztása 2020.július 24-i  Vezetőtanács ülésen történt.

                                              Gábos Anna igazgató

ORBÁN BALÁZS ÁLTALÁNOS ISKOLA, Székelyudvarhely

TANÍTÓ: KOVÁCS VIVIEN- EMMA

ELŐKÉSZÍTŐ A OSZTÁLY

  • Ágoston Léna- Tímea
  • Bakó- Antal Mónika
  • Balogh Emese
  • Bencze Nóra
  • Demény Dorka
  • Dobai Kincső
  • Fecső Hunor- Botond
  • Gergely Jázmin
  • Hajdó Kata
  • Hodgyai Dávid
  • Jakab Abigél
  • Kerestély Anna
  • Lakó Bence
  • Lőrincz Jácinta-Emerencia
  • Máté Tamara
  • Molnár Ábel
  • Páll István
  • Raffai Szilárd- Dániel
  • Simo Kristóf
  • Stefán Bence- Szilárd
  • Szécsi Ágnes
  • Szőcs Áron
  • Tóásó Léda
  • Vas Áron
  • Deák Orsolya
  • Deák Tamás

 

ORBÁN BALÁZS ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZÉKELYUDVARHELY

TANÍTÓ: IMRE IBOLYA

ELŐKÉSZÍTŐ B OSZTÁLY

  • Baczó Csaba
  • Balázs Nóra
  • Beke Abigél
  • Béni Izabella
  • Demeter Fanni
  • Farkas Endre
  • Ferencz Péter
  • Gombkötő Anna
  • Hajdu Dezső-Zalán
  • Ilyés Kendra
  • Joó-Schmitz Panna
  • Kinda Rózsa
  • Lörinc Dániel
  • Márton Benett-Attila
  • Mezei Koppány
  • Molnár Péter
  • Pop Kristóf
  • Sándor Gergő
  • Simó Jázmin
  • Szabó Hanna
  • Székely Avar
  • Szőcs Lehel
  • Todor- Vincze Hanna
  • Vass Dániel
  • Márton Tamás
  • Márton Tünde

 

ORBÁN BALÁZS ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZÉKELYUDVARHELY

TANÍTÓ: KISFALUDI ANTÓNIA

ELŐKÉSZÍTŐ C OSZTÁLY

  • Baja Botond
  • Bálint Dóra
  • Bencze Ábel
  • Bereczi Réka
  • Dobai Domokos
  • Farkas Zolna- Eszter
  • Geréb Nóra
  • Hadnagy Ádám
  • Hermann Károly
  • István Lidia
  • Karácsony Barbara- Zsuzsanna
  • Kovács Dorka
  • Lörincz Zalán
  • Márton Flóra
  • Miklo Tamás- Kristóf
  • Orbán Boróka
  • Prezsmerean Petra
  • Sebők Bálint
  • Sogor Zselyke
  • Szász Gergő
  • Széll Kristóf
  • Tifan Ádám
  • Török Nimród
  • Vass Loránd
  • Sánduly István- Magor
  • Sánduly Kamilla

                                                    Az iskola Vezetőtanácsa

SOK ÉLMÉNYT ÉS SIKERT A KÖVETKEZŐ KILENC ÉVBEN!!!