TANÉVZÁRÓ AZ UNITÁRIUS TEMPLOMBAN 2026
2026 június 19-én elérkezett a várva-várt nap: a tanévzáró.
Helyszínül a Bethlen-negyedi unitárius templomot választottuk, tudniillik még mindig iskola hiánnyal küszködünk.
Felemelően szép volt a közösen mondott Miatyánk és a tiszteletes asszony áldása. Az ötödikesek kórusa is mintha szebben zengett volna! Az igazgatónő kiemelte az Aranyembereket, akik a legjobbaknak bizonyultak ebben a tanévben, de mindenkit megdicsért, aki szerencsésen befejezte az ezévi tanulmányait. Majd a gyermeksereg boldogan szétszéledt! Jó vakációt, fiatalok!