Szerző: Bejegyzés időpontja:

10 perces sport

pingPing- pong asztal

A 2012/2013-as tanév második félévében szülőbizottsági Egyesületünk elhatározta, hogy ebben az évben gyermekeink játékpalettáját egy ping-pong asztallal fogja gyarapítani.  Az elképzeléseket tettek követték és mára már lábán áll a Cornilleau , körülötte labdák pattognak és gyermekek izgatott lármája jelzi, hogy megkezdődött a meccs!

Hogyan is történt a megvalósítás? Aranyszándékú gyermekek és szülők adományozásából, sok kicsi sokra megy alapon apránként gyűlt  össze az asztal ára. Az asztalt bárki használhatja rendeltetésszerűen, szünetben, torna óra alatt, órák előtt vagy után. Osztályonként a következő diákok  ,, járultak  az Úr asztalához’’:

Előkészítő A osztály- tanító Sárdi Szidónia

1-      Fancsali Orsolya

2-      Rotaru David

3-      Gál Örs

4-      Kenyeres Zsófia

5-      Máthé Zalán

6-      Péter Zalán

7-      Trinfa János

8-      Nagy Szilárd

9-      Lukács Ákos

Előkészítő B osztály- tanító Szász Krisztina

1-      András Andor

2-      Bán Gagyi Dóra

3-      Benczédi Boglárka

4-      Gálfi Zalán

5-      Kovács Attila

6-      Lajtai Orsolya

7-      Márton Anita

8-      Mózes Dóra

9-      Nagy Klaudia

10-   Orbán Ádám

11-   Péterfi Dávid József

12-   Szövérdi Kriszta

I.A. osztály- tanító Geréb Harmat Izabella

1- Bálint Zalán

2-Bándi Tibor Tamás

3-Dénes Andrea

4-Dunkler Krisztián

5- Gál Péter

6- Geréb Ajnácska

7-Kuti Dóra

8- Marossy Cseke Tamás

9-Mihály Orsolya

10-Németi Kristóf

11-Pál Kata Kriszta

12-Sorbán Nikolett

13-Szabó Bencző Dorka

14-Szabó Hunor

15- Szász Gergő

16- Vajna Szidónia

17- Vass Fanni

I.B. osztály- tanító Jakab Hajnalka

1- Dimény Boglárka

2- Csáki Sánduly Stefánia

3-Sándor Barbara

4-Gagyi István

5- Málnási Dávid

6-Lőrincz Mátyás

7-Szőcs-Gazdi Péter

8-Lőrincz Botond

9-Siklódi Ábel

10-Csáki Norbert

11-Sebők Bence

I.C. osztály- tanító Sándor Csilla

1- Sándor József

2- Ferenczy Boglárka

3- Kőmives Botond

4- Salat Roland

5-Marosi Zsolt

6-Kovács Artúr

7- Száva Krisztián

II.A. osztály- tanító Boros Ildikó

1-      Balázs Emőke Tímea

2-      Balázsi Botond

3-      Bálint Noémi

4-      Bözödi Barna

5-      Dávid Márk

6-      Fábián Katalin

7-      Fodor Bernadett

8-      Görgényi Mónika

9-      Görgényi Dániel

10-   Gálovits Örs

11-   Jakab Demeter Vivien

12-   Kenyeres Hunor

13-   Kovács Beáta

14-   Kovács Dávid

15-   Kovács Szabina

16-   Máthé Tamás

17-   Orbán Amanda

18-   Simó Attila

19-   Szaniszló Zsanett

20-   Tankó Hilda

21-   Varga Szabolcs

22-   Vass Nóra

II.B. osztály- tanító Imre Ibolya

1-      Voloncs András Ákos

2-      Feleki Hanna

3-      Sándor Tímea

4-      Nagy Orsolya

5-      Hadnagy Lóránt

6-      Orbán Sarolta

7-      Tódor Andrea

8-      Simó Gyopár

9-      Hajdó Boglárka

10-   Kerekes Dávid

11-   Kádár Tamás

12-   Tordai Adrienn

13-   Péterfi Eszter

14-   András Brigitta

III.A. osztály- tanító Kovács Mária

1-      András Zsolt József

2-      Balázsi Anita

3-      Beke Tamás Örs

4-      Benczédi Mónika

5-      Dávid Dóra

6-      Fischer Tamás

7-      Györfi Krisztián Levente

8-      Jakab Angyalka Jázmin

9-      János István

10-   Kakassy Szabolcs

11-   Kosza Kincső

12-   Kun Réka

13-   Lőrincz Szilárd János

14-   Sándor Barbara

15-   Sándor Edina

16-   Szabó Tímea

17-   Szabó Valentina Anita

18-   Vetésy Norbert Károly

19-   Vetési Tímea

III.B. osztáy – tanító Biró Ibolya

1-      Andrészek Mátyás

2-      Balázs Zoltán

3-      Bán- Gagyi Roland

4-      Boros Bíborka

5-      Csiki- Péter Attila

6-      Demeter Réka- Laura

7-      Dimény Bence

8-      Fancsali Boglárka

9-      Kenyeres Kincső

10-   Kocsis Zsanett

11-   Kovács Dániel

12-   Lakatos Dorottya

13-   László Szilvia

14-   Lukács István

15-   Nagy Tamás

16-   Sebők Harmat

17-   Tódor Tünde Dorottya

18-   Verestoy Adrienn

19-   Szabó Bencző Eszter

IV.A. osztály- tanító Nagy Enikő

1-      Kovács Hunor

2-      Kovács Nóra

3-      Maier Klementina

4-      Mátyus Bence

5-      Péter Boróka

6-      Rotaru Daniel

7-      Sándor Lilla

8-      Bakk Sarolta Alexandra

9-      Demeter József- Edmond

10-   Gábos Ferencz Dániel

IV.B. osztály- tanító Bándi Réka

1-      Demeter Melinda

2-      Kuti Attila

3-      Györfi Antónia

4-      Szigyártó Nikolett

5-      László Petra

V.A. osztály- osztályfőnök Feleki Attila

1- Inczefi Dóra

2- Kenyeres Dorottya

3- Szabó Bence

V.B. osztály- osztályfőnök András Teréz

1- Csáki Andrea

2- Gergely Viktor

3- Dávid Tibor

4- Barta Tamás

5-Gagyi Ágnes

6-Szász Magor

7-Fülöp Balázs

8-Pál Henrietta

9-Pető Ágnes

10-Kovács Barbara

11-Ferenczi Adrián

12-Dobai Pataky Attila

VI.A. osztály- osztályfőnök Kecseti Csaba

1-      Bálint Róbert

2-      Márton Róbert

3-      Kovács Barbara

VI.B. osztály-  osztályfőnök Nagy Jenő

1-      Balázs Hunor

2-      Bálint Tamás

3-      Szász Lóránt

4-      Varga Hunor

VII.A. osztály- osztályfőnök Cîrceanu Claudia

1-      András Anett

2-      Lőrinc Róbert

3-      Szabó Csongor

4-      Tófalvi Ágnes

5-      Osztályközösség

VII.B. osztály- osztályfőnök Szász-Köpeczi István

1-      Metz István

2-      Nagy Dávid

3-      Péter Nóra

4-      Phleps Dániel

5-      Tódor Tímea Zsuzsánna

 Köszönet az eredményes összefogásért, kattogjon a kis labda, nyerjen az, aki jobb!!!