Személyzet

Tanárok

KÉP  NÉV Fogadóóra/IDŐPONT/HELYSZÍN
 Gábos Anna Gábos Anna
Igazgató
Biológia szakos tanár
HÉTFŐ, 11-12
TANÁRI
Nagy Endre
Nagy Endre
Aligazgató
Földrajz szakos tanár
 PÉNTEK, 11-12
TANÁRI
András Teréz András Teréz
Magyar szakos tanár

CSÜTÖRTÖK, 10-11

TANÁRI

Hajdó Noémi Hajdó Noémi
Magyar szakos tanár
CSÜTÖRTÖK, 11-12TANÁRI
 helga
Farkas Helga
Román szakos tanár
HÉTFŐ, 9-10TANÁRI
 Circeanu Claudia
Cîrceanu Claudia
Román szakos tanár
SZERDA, 10-11
TANÁRI
 Nagy Jenő
Nagy Jenő
Matematika szakos tanár
HÉTFŐ, 12-13
TANÁRI
 Szász Köpeczi István  Szász Köpeczi István
Matematika szakos tanár
PÉNTEK, 10-11
TANÁRI
Kecseti Csaba Kecseti Csaba
Történelem szakos tanár
KEDD, 11-12
TANÁRI
Hosszú Tímea Hosszú Tímea
Angol szakos tanár
 SZERDA, 11-12TANÁRI
Keresztély Viola Keresztély Viola
Angol szakos tanár
KEDD, 12-13TANÁRI
Kuti László Kuti László
Testnevelés szakos tanár
HÉTFŐ, 10-11
TANÁRI
 Feleki Attila
Feleki Attila
Testnevelés szakos tanár
HÉTFŐ, 9-10
TANÁRI
rsz_abc_2857 Farkas Ibolya
Kémia-fizika szakos tanár

 PÉNTEK, 10-11

TANÁRI

 Biró Ágnes  Biró Ágnes
Fizika-technológia szakos tanár
Balázs Ibolya Balázs Ibolya
Rajzszakos tanár
 zoli Sipos P. Zoltán
Zene szakos tanár
Demeter Hajnal
Biológia szakos tanár
 sarolta Mircse Sarolta
Vallás – református szakos tanár
 ilike Bencze Ilona
Vallás – unitárius szakos tanár
 hajni Nagy Hajnal
Vallás – katolikus szakos tanár

Tanítók

KÉP  NÉV Fogadóóra
 SÁRDI SZIDÓNIA  Előkészítő A Sárdi Szidónia – tanító PÉNTEK, 13-14
TANÁRI
 rsz_1küldeni_ob_1 Pap Júlia –  tanító HÉTFŐ, 11-12
TANÁRI
 Geréb Harmatgyongyike Geréb Harmat Izabella – tanító

Orbán Gyöngyvér- tanító

SZERDA, 8-9
TANÁRI
 Jakab Hajnal Jakab Hajnal – tanító SZERDA, 8-9
TANÁRI
 Sándor Csilla Sándor Judit Csilla – tanító KEDD, 13-14TANÁRI
 Boros Ildikó Boros Ildikó Mária – tanító SZERDA, 9-10
TANÁRI
 Imre Ibolya Imre Ibolya – tanító SZERDA, 9-10
TANÁRI
 Bartalis Zselyke Bartalis Zselyke – tanító HÉTFŐ, 12-13TANÁRI
 Biró Ibolya Biró Ibolya – tanító CSÜTÖRTÖK, 12-13
TANÁRI
 Nagy Enikő Nagy Enikő – tanító SZERDA, 12-13
TANÁRI
 Bándi Réka Bándi Réka- Fejlesztő pedagógus
 András Ida András Ida – fejlesztő pedagógus

Elme és test felelősei

KÉP  NÉV Fogadóóra
 2 Varga Andrea
Pszihológus
SZERDA 9-11
LOGOPÉDIAI KABINETBEN
 Balázs Jenő Balázs Jenő
Logopédus
HÉTFŐ, 15-16
LOGOPÉDIAI KABINETBEN
 Popa Rodica Popa Rodica
Aszisztens
HÉTFŐ, 8-13
CSÜTÖRTÖK 8-12

Kisegítő személyzet

KÉP  NÉV Fogadóóra
 Kovács Mária Kovács Mária
Titkárnő
 Vas Mária Magdolna Vas Mária-Magdolna
Könyvelő
Kercsó Katalin Kercsó Katalin
Adminisztrátor-könyvtáros
Bükkösi Károly Bükkösi Károly
Karbantartó
Máthé Éva Máthé Éva
Takarító
Péter Ilonka Péter Ilona
Takarító
Balogh Ibolya Balogh Ibolya
Takarító