Órarend

Válassz egy osztályt, hogy láthasd az órarendet.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00-8:00 - - - - -
8:00-9:00 Személyiség-fejlesztés Anyanyelven folytatott kommunikáció Vallás Anyanyelven folytatott kommunikáció Román nyelvű kommunikáció
9:00-10:00 Román nyelvű kommunikáció Idegen nyelv Anyanyelven folytatott kommunikáció Román nyelvű kommunikáció Matematika és környezetismeret
10:00-11:00 Testnevelés és sport Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Anyanyelven folytatott kommunikáció
11:00-12:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Vizuális nevelés és kézimunka Személyiség fejlesztés Testnevelés és sport Ének- zene és mozgás
12:00-13:00 Ének- zene és mozgás - Vizuális nevelés és kézimunka
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00-8:00 - - - - -
8:00-9:00 Személyiség fejlesztés Anyanyelven folytatott kommunikáció Vallás Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció
9:00-10:00 Román nyelvű kommunikáció Testnevelés és sport Anyanyelven folytatott kommunikáció Testnevelés és sport Román nyelvű kommunikáció
10:00-11:00 Idegen nyelv Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Román nyelvű kommunikáció Matematika és környezetismeret
11:00-12:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Személyiség – fejlesztés Ének – zene és mozgás Matematika és környezetismeret Ének – zene és mozgás
12:00-13:00 Vizuális nevelés és kézimunka Vizuális nevelés és kézimunka
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Idegen nyelv Matematika és környezetismeret Testnevelés és sport Anyanyelven folytatott kommunikáció Román nyelvű kommunikáció
9:00 – 10:00 Testnevelés és sport Román nyelvű kommunikáció Vallás Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret
10:00 – 11:00 Matematika és környezetismeret Anyanyelven folytatott kommunikáció Román nyelvű kommunikáció Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció
11:00-12:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Vizuális nevelés és  kézimunka Ének – zene és mozgás
12:00 – 13:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Ének – zene és mozgás Személyiség -fejlesztés Vizuális nevelés és kézimunka
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Testnevelés és sport Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Román nyelvű kommunikáció Román nyelvű kommunikáció
9:00 – 10:00 Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Vallás Anyanyelven folytatott kommunikáció Matematika és  környezetismeret
10:00 – 11:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Idegen nyelv Vizuális nevelés és  kézimunka
11:00 – 12:00 Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Testnevelés és sport Anyanyelven folytatott kommunikáció Vizuális nevelés és  kézimunka
12:00 – 13:00 Ének- zene és mozgás Matematika és környezetismeret Személyiség -fejlesztés Ének – zene és mozgás
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Opció Román Matematika Román Román
9:00 – 10:00 Román Történelem Testnevelés Matematika Matematika
10:00 – 11:00 Matematika Anyanyelv Földrajz Anyanyelv Aanyanyelv
11:00 – 12:00 Angol Testnevelés Anyanyelv Ének Rajz
12:00 – 13:0013-14 Polgári  nev.

Nevelő

Tudományok Vallás Angol Kézimunka
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Személyiség -fejlesztés Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Testnevelés és sport Román nyelvű kommunikáció
9:00 – 10:00 Román nyelvű kommunikáció Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Matematika és környezetismeret Anyanyelven folytatott kommunikáció
10:00 – 11:00 Matematika és környezetismeret Anyanyelven folytatott kommunikáció Vallás Román nyelvű kommunikáció Matematika és környezetismeret
11:00 – 12:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Vizuális nevelés és  kézimunka Ének – zene és mozgás
12:00 – 13:00 Idegen nyelv Testnevelés és sport Ének – zene és mozgás Vizuális nevelés és  kézimunka
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Személyiség -fejlesztés Idegen nyelv Román nyelvű kommunikáció Román nyelvű kommunikáció Román nyelvű kommunikáció
9:00 – 10:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Anyanyelven folytatott kommunikáció
10:00 – 11:00 Román nyelvű kommunikáció Testnevelés és sport Vallás Testnevelés és sport Vizuális nevelés és  kézimunka
11:00 – 12:00 Matematika és környezetismeret Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Vizuális nevelés és  kézimunka
12:00 – 13:00 Ének – zene és mozgás Anyanyelven folytatott kommunikáció Matematika és környezetismeret Ének – zene és mozgás  —-
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Matematika és környezetismeret Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Idegen nyelv Román nyelvű kommunikáció
9:00 – 10:00 Román nyelvű kommunikáció Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret Matematika és környezetismeret
10:00 – 11:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Polgári nevelés Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció
11:00 – 12:00 Testnevelés és sport Idegen nyelv Vallás Anyanyelven folytatott kommunikáció Testnevelés és sport
12:00 – 13:00 Vizuális nevelés és  kézimunka Ének – zene és mozgás Ének – zene és mozgás Vizuális  nevelés és  kézimunka  Nevelő
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Matematika és környezetismeret Román nyelvű kommunikáció Matematika és környezetismeret Román nyelvű kommunikáció Román nyelvű kommunikáció
9:00 – 10:00 Román nyelvű kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció Idegen nyelv Matematika és környezetismeret
10:00 – 11:00 Anyanyelven folytatott kommunikáció Idegen nyelv Polgári nevelés Matematika és környezetismeret Testnevelés és sport
11:00 – 12:00 Vizuális  nevelés és  kézimunka Matematika és környezetismeret Vallás Anyanyelven folytatott kommunikáció Anyanyelven folytatott kommunikáció
12:00 – 13:00 Vizuális  nevelés és  kézimunka Ének – zene és mozgás Testnevelés és sport Ének – zene és mozgás Nevelő
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Román Román Matematika Román Román
9:00 – 10:00 Matematika Angol Anyanyelv Anyanyelv Testnevelés
10:00 – 11:00 Anyanyelv Matematika Testnevelés Anyanyelv Tudományok
11:00 – 12:00 Kézimunka Anyanyelv Angol Történelem Földrajz
12:00 – 13:0013-14 Rajz Polgári nevelésNevelő Vallás Opció Ének
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Matematika Román Matematika Román Testnevelés
9:00 – 10:00 Angol Anyanyelv Anyanyelv Matematika Román
10:00 – 11:00 Román Matematika Történelem Anyanyelv Anyanyelv
11:00 – 12:00 Rajz Földrajz Polgári nev. Angol Tudományok
12:00 – 13:00 KézimunkaNevelő Opció Vallás Testnevelés Ének
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Angol Testnevelés Földrajz Román Rajz
9:00 – 10:00 Román Román Román Biológia Zene
10:00 – 11:00 Matek Magyar Angol Magyar Matek
11:00 – 12:00 Magyar Matek Történelem Matek Biológia
12:00 – 13:00 Testnevelés Magyar Román —— Technológia
13:00 – 14:00 Magyar Földrajz InformatikaVallás —– Nevelő
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Román Román Magyar Nevelő Zene
9:00 – 10:00 Angol Magyar Történelem Román Rajz
10:00 – 11:00 Biológia Matek Földrajz Matek Biológia
11:00 – 12:00 Matek Földrajz Technológia Román Matek
12:00 – 13:00 Informatika Román Angol Magyar Magyar
13:00 – 14:00 Testnevelés —- Testnevelés Magyar —-
14:00 – 15:00 —- —- Vallás —- —-
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - - - -
8:00 – 9:00 Biológia Földrajz Angol Magyar Biológia
9:00 – 10:00 Fizika M. Történelem Magyar Magyar Technológia
10:00 – 11:00 Matek Román Matek Matek Rajz
11:00 – 12:00 Történelem Matek Román Fizika Zene
12:00 – 13:00 Román Nevelő Informatika Román Testnevelés
13:00 – 14:00 Angol Magyar Vallás Történelem —-
14:00 – 15:00 —- —- Testnevelés —- -
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - Testnevelés - - -
8:00 – 9:00 Román M. Történelem Történelem Román Román
9:00 – 10:00 Biológia Földrajz Angol Román Biológia
10:00 – 11:00 Fizika Matek Magyar Történelem Zene
11:00 – 12:00 Matek Magyar Matek Matek Magyar
12:00 – 13:00 Magyar Fizika Technológia Nevelő Rajz
13:00 – 14:00 Informatika —- Vallás Angol Testnevelés
14:00 – 15:00 —- —- —- —- —-
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 -  Vallás -
8:00 – 9:00 Matek Matek Kémia Magyar Biológia
9:00 – 10:00 Fizika Magyar Magyar Matek Matek
10:00 – 11:00 Informatika M. Történelem Földrajz Biológia Román
11:00 – 12:00 Magyar Román Fizika Román Rajz
12:00 – 13:00 Angol Polgári nevelés Történelem Angol Román
13:00 – 14:00 Kémia Testnevelés Nevelő —- Technológia
14:00 – 15:00 Testnevelés —- —- —- Zene
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - Vallás - -
8:00 – 9:00 Informatika Angol Román Matek Matek
9:00 – 10:00 Matek Matek Fizika Fizika Magyar
10:00 – 11:00 Román Földrajz Történelem Román Kémia
11:00 – 12:00 Román M. Történelem Magyar Magyar Technológia
12:00 – 13:00 Magyar Nevelés Kémia Biológia Zene
13:00 – 14:00 —– Polgári nevelés Angol Testnevelés Biológia
14:00 – 15:00 —- Testnevelés —- —- Rajz
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - Vallás Testnevelés -
8:00 – 9:00 Magyar Román Magyar Biológia Angol
9:00 – 10:00 Matek Matek Matek Matek Román
10:00 – 11:00 Magyar Földrajz Fizika Magyar Technológia
11:00 – 12:00 Román Nevelő Földrajz Angol Kémia
12:00 – 13:00 Román Magyar opc. Latin Történelem Biológia
13:00 – 14:00 Történelem Fizika Kémia Zene/Rajz
14:00 – 15:00 Polgári nevelés
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
7:00 – 8:00 - - Vallás - Biológia
8:00 – 9:00 Matek Matek Matek Matek Technológia
9:00 – 10:00 Román Román Földrajz Magyar Angol
10:00 – 11:00 Román Román Magyar Fizika Magyar
11:00 – 12:00 Angol Magyar opc. Latin Történelem Magyar
12:00 – 13:00 Fizika Földrajz Nevelő Kémia Kémia
13:00 – 14:00 Polgári nevelés Történelem Biológia Zene/Rajz
14:00 – 15:00  —  — Testnevelés